Yeni Android Launcher: Lawnchair

0
562
Yeni Android Launcher - Lawnchair
Yeni Android Launcher - Lawnchair
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

Pixel Launcher uygulamasının üzerine inşa edilen Lawnchair, Android O sürümündeki yenilikleri de bünyesinde barındırıyor!

Açık kaynak kodlu yeni Android launcher Lawnchair‘ın diğer üçüncü taraf launcher’ların önünde yer alacağı düşünülüyor. Google Asistan ve Pixel Launcher‘da ki bütün özelliklere de sahip olan Lawnchair, birden fazla kişiselleştirilebilir özellik ile beraber geliyor.

Google Now‘u destekleyen bu yeni launcher, Android O sürümünün gelişmiş tasarımı ile beraber oldukça sade ve şık bir görünüme sahip oluyor. Geliştirmeciler, lider telefon üreticilerinin kendi launcher‘larında bulunan özellikleri de ekleyerek, Lawnchair‘ı üst sıralara çıkarmayı hedefliyorlar.

Android İçin Yeni Launcher -Lawnchair
Android İçin Yeni Launcher -Lawnchair

Daha önceden bir launcher kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız, Lawnchair‘ın birden fazla kişiselleştirme özelliği sayesinde sizi yeterince memnun edecektir. İkon değişikliğinden, uygulama çekmecesine ve hatta menüleri karanlık moda almaya kadar birçok özelliği kişiselleştirebilirsiniz.

Lawnchair, şuan için test aşamasından olduğundan dolayı Google Play Store üzerinden indiremezsiniz. Launcher’ı merak edenler, APK dosyasını indirebilirler. Lawnchair’ı geliştiren şirket olan Deletespace, launcher’ın APK dosyasını sunmuştu. İndirmek isterseniz, buradan APK dosyasına ulaşabilirsiniz.