ŞipŞak: iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

0
476
ŞipŞak Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
ŞipŞak Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

ŞipŞak, zengin içeriği ile birlikte kolay kullanımı sayesinde iPad ve iPhone’unuz için pratik bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz ŞipŞak, tamamen Türk geliştiriciler tarafından hazırlanmıştır. Türkçe bir arayüze sahip olarak gelen uygulama sayesinde fotoğraflarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz. Size ihtiyacınız olan her türlü aracı sunan ŞipŞak‘ın özelliklerine biraz göz atalım.

Fotoğrafın büyük halini görmek için üzerinde tıklayın!

ŞipŞak Fotoğraf Düzenleme Uygulaması İç Fotoğrafları
ŞipŞak Fotoğraf Düzenleme Uygulaması İç Fotoğrafları

Fotoğraf Filtreleri

Uygulamada bulunan fotoğraf filtrelerini tek bir dokunuş ile fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz. Bu sayede fotoğraflarınıza yeni bir görünüm kazandırmış olursunuz. İsterseniz fotoğrafınızı parlatabilir, soldurabilir, sepya tonlarına çevirebilir, siyah/beyaz yapabilir veya daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Fotoğraflara Yazı Ekleme

ŞipŞak’ın bu özelliği genellikle her fotoğraf uygulamasında bulunuyor ama ŞipŞak’ın bir artısı var. O da uygulamanın Türkçe karakter desteğine sahip olması. Bu sayede; ç, ş, ü, ğ gibi Türkçe olan harfleri de kullanabiliyorsunuz. Yazdığınız yazıyı farklı stillerde fotoğrafın üzerine koyabiliyorsunuz.

Fotoğraflara Çıkartma Ekleme

Uygulamanın içerisinde özel günlere, dini ve milli bayramlara özel olarak yüzlerce çıkartma bulunuyor. Dilediğiniz çıkartmayı çok kolay bir şekilde fotoğrafınıza ekleyebilirsiniz.

Fotoğrafa Çerçeve Ekleme

Uygulamanın içerisinde birçok fotoğraf çerçevesi seçeneği bulunuyor. Buna ek olarak, galerinizde bulunan herhangi bir fotoğrafı çerçeve haline getirebiliyorsunuz.

Leke Giderme, Diş Beyazlatma, Kırmızı Göz Düzeltme

Özellikle ön kameradan çektiğimiz fotoğraflar için oldukça kullanışlı olan bu özellik sayesinde fotoğrafınızda istediğiniz rötuşu yapabilirsiniz.

Fotoğrafı Döndürme, Kesme, Kırpma, Aynalama

ŞipŞak uygulaması sayesinde fotoğrafınız üzerinde fiziksel olarak değişiklikler de yapabilirsiniz. Bu sayede başka herhangi bir fotoğraf düzenleme aracı kullanmanıza gerek kalmıyor.

Bütün bu özelliklere ek olarak Şipşak sayesinde hazırladığınız fotoğraflarınızı tek bir dokunuş ile sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Bu uygulama gerçekten de çok kullanışlı!  ŞipŞak uygulamasını indirmek için aşağıdaki butonu tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Apple İndirme Butonu
Apple İndirme Butonu