Samsung’dan Oyun Oynarken Canlı Yayın Yapma Uygulaması!

0
1297
Samsung'dan Canlı Yayın Uygulaması - Game Live
Samsung'dan Canlı Yayın Uygulaması - Game Live
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

Bilgisayar üzerinden oyun oynarken canlı yayın yapan kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Samsung’da bu yükselişten pay almak istiyor ki, mobil cihazlar için oyun oynarken canlı yayın yapabileceğiniz uygulamayı yayınladı!

Akıllı telefon pazarında lider konumda olan Samsung, yeni geliştirdiği “Game Live” uygulaması sayesinde oyun oynarken canlı yayın yapabilmenizi sağlayacak.

Samsung Game Live 1
Samsung Game Live 1

Oyun oynamayı seven Android kullanıcıları için geliştirilen Game Live, geçen günlerde sızdırıldı. Uygulama sayesinde oynadığınız oyunu; Twitch, Facebook ve Twitter üzerinden canlı yayın şeklinde paylaşabiliyorsunuz. Ses konusunda sadece oyun içi sesi veya mikrofunu, ya da ikisini birden seçebiliyorsunuz.

Yaptığınız canlı yayının linkini Twitter üzerinden veya SMS şeklinde paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca yayın sırasında kullanabileceğiniz “Canlı Chat” özelliği de uygulamanın özelliklerinden biri.

Uygulama şuan için, yüksek kalitede yayın yaparken 4GB‘ı veya 200 dakikayı aştığında yayını durduruyor. Bunu iptal edebilmeniz için tek çözümde yayının kalitesini düşürmek.

Samsung Game Live 2
Samsung Game Live 2

Şuan için Samsung Galaxy S8 ile uyumlu olduğu berlitilen Game Live, diğer Samsung modelleri veya diğer Android cihazlar içinde uyumlu olacak mı bilemiyoruz. Uygulama Samsung tarafından resmi olarak yayınlandığı zaman Google Play Store üzerinden de indirebileceksiniz.

Eğer beklemek istemiyor ve denemek istiyorsanız, uygulamayı buradan indirebilirsiniz.