splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

Son zamanlarda popüler olan fotoğraf düzenleme uygulaması Prisma, iOS işletim sisteminden sonra Android işletim sistemine de geldi. Gelmesiyle birlikte de büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Prisma ilk olarak 11 Haziran 2016 tarihinde iOS işletim sistemi için yayınlanmıştı.

Aşağıdaki bölümden de Prisma uygulamasını indirebilirsiniz. (Telefonunuz hangi işletim sistemini kullanıyorsa, ona uygun olan bölümden indirebilirsiniz.)

Android İndirme Butonu
Android İndirme Butonu
Apple İndirme Butonu
Apple İndirme Butonu

Prisma Nedir?

Prisma, çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebileceğiniz, fotoğraflara sanatsal efektler verebileceğiniz en popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. Android ve iOS platformlarında kullanabileceğiniz uygulama, 36 adet filtreye sahiptir.

Prisma Nasıl Kullanılır?

  • İlk olarak Prisma uygulamasını açın ve bir tane fotoğraf çekin veya önceden çektiğiniz fotoğraflardan bir tanesini seçin.
  • Fotoğrafı seçtikten sonra açılan ekranın alt bölümünde bulunan 36 filtreden herhangi birini seçerek fotoğrafınızı düzenleyebilirsiniz.
  • İstediğiniz filtreyi seçtikten sonra ekranda piramit şeklinde bir yükleme ibaresi çıkacaktır. Bu simge dolunca, fotoğrafınız işlenmiş olacaktır.
  • Son olarak düzenlediğiniz fotoğrafınızı telefonunuza kaydedebilir veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Yukarıda anlatmış olduğumuz gibi Prisma uygulamasını kullanmak ve fotoğrafları düzenlemek gayet basit.