LG, G6 Mini Üzerinde Çalışmalarını Sürdürüyor!

0
286
LG G6 Mini Modeli Çıkabilir!
LG G6 Mini Modeli Çıkabilir!
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

LG firması G7 modelini tanıtmadan önce G6 Mini modelini tanıtabilir.

Teknoloji devlerinden olan LG, bu yılın nisan ayında G6 modelini piyasaya sürmüştü. Şimdi de eski dedikodular tekrardan gündeme gelmeye başlıyor. Şirketin LG G6 Mini modelinin üzerinde çalıştığını işaret ediyorlar. Bu bilgilerin gelmesinin nedeni de TechnoBuffalo ekibinin eline geçirmiş olduğu, G6 Mini‘yi tanıtan bir belgenin olması.

Bu sızıntıyla birlikte gelmesi muhtemel olan LG G6 Mini, 18:9 en/boy oranına sahip. Telefonun 5.4 inçlik bir ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Bu ekran büyüklüğü ile G6 Mini, G6‘ya yakın bir boyuta sahip olacak. Tabi biraz daha küçüğü.

LG G6 Mini
LG G6 Mini

Belgenin üzerinde herhangi kesin bir bilgi bulunmuyordu. Bu da LG‘nin G6 Mini modelini üretmekten vazgeçebileceği anlamına geliyor. Belki de LG firmasının bu telefon için bir üretim planı vardı ama çoktan iptal etti. Bunu tam anlamı ile bilemiyoruz ama TechnoBuffalo ekibi, bu telefonun hala karşımıza çıkabileceğini düşünüyor.

LG G6 Mini sahip olacağı 5.4 inçlik ekran boyutu ile G6‘nın 5.7 inçlik ekranından çok az bir fark ile küçük olacak. G6 ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olacağını düşündüğümüz G6 Mini‘nin özellikleri biraz daha düşük ve fiyatı da daha uygun olacak.

Biz G7 modelini beklerken yeni bir G6 serisi telefonun piyasaya çıkacağını beklemiyorduk ama bu sektörde neyin ne zaman olacağı hiç kestirilmiyor. O yüzden her türlü sürprize açığız. 🙂