LG G6+, Birçok Yeniliği İle Duyuruldu!

0
343
LG G6+, Birçok Yeniliği İle Duyuruldu!
LG G6+, Birçok Yeniliği İle Duyuruldu!
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

LG‘nin yeni amiral gemisi olan LG G6+, eski sürümünün üzerine birçok yenilik katarak, karşımıza çıktı.

LG, kısa süre önce yeni amiral gemisinin duyurusunu yaptı. LG G6+ adı ile duyurulan yeni model, eski modeli olan G6’nın üzerine birçok yenilik katmış. Bu özellikler arasında dikkat çeken en önemli özellik ise kablosuz şarj özelliği. Bu özellik ile birlikte 32-Bit Hi-Fi Quad DAC ses desteği de yeni getirilen özellikler arasında.

LG G6+, deniz mavisi ve terra altın rengi olarak iki farklı renk seçeneği ile gelecek. Bu iki rengin dışında herhangi başka bir rengin gelip, gelmeyeceği şuan için kesin olarak bilinmiyor. Tahminimize göre bu renklere ek olarak beyaz veya siyah renkleri gelebilir.

Yeni amiral gemisi G6+, eski modeli gibi IP68 sertifikasına sahip. Bu sertifika, telefonun 1 metrelik derinlikle 30 dakika boyunca suya dayanabileceğini gösteriyor.

LG G6‘da kullanılan Snapdragon 821 işlemcisinin yeni modelinde Snapdragon 835‘e yükselmesini bekliyorduk ama böyle bir şey olmadı. RAM olarak ise eski modelde kullanılan 4GB RAM, 6GB RAM‘e yükselmiş durumda.

Telefonun ne zaman raflarda yer alacağına ve fiyatına ne olacağına dair net bir bilgi bulunmuyor. Bu ay içerisinde Güney Kore‘de satışa sunulması beklenen yeni amiral gemisi hakkında yeni bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.