Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

0
1224
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

Bu yazımızda İnstagram hesap dondurma konusunu ele alacağız. Herhangi bir sebepten dolayı İnstagram dondurma  işlemi yapmak istiyor olabilirsiniz. Peki ne mi yapmanız gerekiyor? İşte aşağıda!

Aşağıda anlattığımız yöntemi kullanarak hesabınızı dondurabilirsiniz. Hesabınıza tekrardan giriş yapana kadar hesabınız dondurulmuş halde kalır. Böylelikle kimse tarafından da ulaşılamayacaktır.

Instagram Hesap Dondurma

“Instagram Hesap Dondurma” linkine tıklayarak, hesabınızı donduracağınız sayfaya ulaşabilirsiniz. Linke tıkladığınızda karşınıza “Instagram Profil Düzenleme” sayfası açılacaktır. Sayfanın en alt bölümünde bulunan “Hesabımı Geçici Olarak Kapat” seçeneğine tıklayın.

Instagram Hesabı Dondurma İşlemi 1
Instagram Hesabı Dondurma İşlemi 1

“Hesabımı Geçici Olarak Kapat” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfada hesabınızı neden dondurmak istediğinize dair bir kutucuk çıkacaktır. Çıkan kutucuktan dilediğiniz seçin, hemen altında ki bölümde şifrenizi girin ve hepsinin altında yer alan “Hesabımı Geçici Olarak Kapat” butonuna tıklayın.

Instagram Hesabı Dondurma İşlemi 2
Instagram Hesabı Dondurma İşlemi 2

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra hesabınız geçici olarak dondurulmuş olacaktır. Hesabınızı tekrardan kullanmak isterseniz, tek yapmanız gereken hesabınıza tekrardan giriş yapmak. Hesabınıza tekrardan giriş yaptığınızda, hesabınızın dondurulması olayı ortadan kalkacaktır.

Eğer Instagram hesap dondurma konusunda herhangi bir probleminiz, yapamadığınız bir bölüm var ise aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Bizde hemen sorununuzu çözeriz. 🙂