Gizemli Gezegen Nibiru, Dünya’ya Çarpmak Üzere Geliyor!

0
607
Nibiru, Dünya'ya Çarpacak!
Nibiru, Dünya'ya Çarpacak!
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

Komplo teorisyenlerine göre güneş tutulmasından sonra gizemli olarak dolaşan “Nibiru” ismine sahip olan gezegen, Dünya‘ya çarpacak ve Dünya’da ki yaşamı sonlandıracak.

Dünya ile ilgili sayısız komplo teorilerine bir yenisi daha eklendi. Teorisyenlere göre güneş tutulmasının yaşanmasından sonra “Nibiru” isimli gizemli gezegen gözükecek ve Dünya’ya çarpacak.

Bir komplo teorisyeninin ortaya attığı bu konu, Numerolog David Maede tarafından gündeme taşındı. Gizemli gezegen Nibiru’nun Dünya’ya çarpacağını söyleyen David Maede, teorisine göre güneş tutulmasının yaşanmasından sonra Nibiru’nun görünür olacağını ve Dünya’ya çarpmak üzere geleceğini söyledi.

Nibiru, Dünya'ya Çarpacak ve Yaşam Sona Erecek!
Nibiru, Dünya’ya Çarpacak ve Yaşam Sona Erecek!

NASA tarafından yapılan açıklamaya göre bu haber, “İnternet Sahtekarlığı” olarak açıklandı. Konu hakkında hiçbir kanıtın olmadığını belirten NASA, 2003 yılından beri bu olayın konuşulduğunu ama gerçekleşmediğini söyledi.

David Maede bütün söylenenlere rağmen, hala kendini savunuyor. Güneş’in çekim gücü ile Ekim ayına kadar Dünya’ya çarpacağı söylenen Nibiru’nun , 21 Ağustos 2017 yılında yaşanacak güneş tutulmasından sonra 23 Eylül 2017 tarihinde Dünya’ya çarpacak.