Game of Coinball: Türk Geliştiricilerden Yeni Futbol Oyunu!

0
457
Türkçe Spikerli Mobil Futbol Oyunu Game of Coinball
Türkçe Spikerli Mobil Futbol Oyunu Game of Coinball
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

Türkiye‘de spor seven insanların en çok ilgilendiği spor olan futbol için türk geliştiriciler tarafından yeni bir mobil oyun geliştirildi. İşte karşınızda, Game of Coinball.

Mustafa Kilci ve Soner Altıncit tarafından geliştirilen Game of Coinball, henüz piyasaya çıkmasından sonra bir hafta geçmesine rağmen 50 bin indirme sayısına ulaştı.

Aynı kategoride bulunan diğer oyunlardan farklı olarak birçok özelliğe sahip olan oyunun en çok dikkat çeken kısmı da Türkçe spikere sahip olması. Türkçe spiker sayesinde oyunu oynarken, sanki futbol karşılaşması izliyormuş gibi hissediyorsunuz. Türkçe‘nin yanında, İngilizce ve İspanyolca spikerler de bulunuyor.

Türk Geliştiricilerden Game of Coinball
Türk Geliştiricilerden Game of Coinball

Oyunun grafiklerine baktığımız zaman üzerinde yoğun çaba gösterilmiş olduğunu anlayabiliyoruz. Okul sıralarında üç bozuk para ile gol atma oynadığımız zamanları modern teknoloji ile birleştiren geliştiriciler, Game of Coinball ismi ile oyunu bütün platformlarda paylaştılar. Level sistemi, özel güç geliştirmeleri, dünya sıralaması ve Facebook gibi zengin içeriğe sahip olan oyun, oyuncularını çok memnun ediyor.

Online Mod özelliği ile dünya genelinde rakipler ile karşı karşıya gelmenizi de sağlayan oyunu, Facebook arkadaşlarınız ile de oynayabiliyorsunuz. Oyunun iOS ve Android platformları için indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunun Türkçe spikerli tanıtım videosuna da linklerin hemen altından ulaşabilirsiniz.

Apple İndirme Butonu
Apple İndirme Butonu
Android İndirme Butonu
Android İndirme Butonu

 

OYUNUN TANITIM VİDEOSU