FIFA Mobile: Sadece Mobil İçin

0
463
FIFA Mobile İnceleme
FIFA Mobile İnceleme
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

Windows Phone mağazasında en popüler ücretsiz oyun konumundan olan FIFA Mobile‘ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

FIFA Mobile, 100MB‘ın altında bir indirme boyutuna sahip. Özellikle bu özelliği ile oldukça dikkat çekiyor. Sadece mobil cihazlar için geliştirilmiş olan bu oyun ile fazlasıyla heyacan yaşayabilirsiniz.

FIFA Mobile‘da 30’un üzerinde lig, 650 futbol takımı ve tam olarak 17.000 futbolcu bulunuyor. Bu zengin içeriği sayesinde oyunu keyifle oynayabiliyorsunuz. İstediğiniz takımı alıp, istediğiniz takım ile maç yapabiliyorsunuz.

ULTIMATE TEAM’inizi Yönetin!

FIFA Mobile ULTIMATE TEAM
FIFA Mobile ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM‘inizi oluştururken istediğiniz takımı seçebilirsiniz. Oyuncu transferleri yapabilir, her maçtan önce kendi taktiklerinizi uygulayabilirsiniz. Verdiğiniz kararlar ile kulübünüzü daha da geliştirebilirsiniz. Böylelikle çok daha kaliteli futbolcuları takımınıza transfer edebilirsiniz.

Canlı Etkinlikleri Takip Edebilirsiniz!

FIFA Mobile Etkinlikler
FIFA Mobile Etkinlikler

Oyun içerisinden futbol dünyasına dair en güncel haberleri ve maçlarınıza uygun içerikleri takip edebilirsiniz. Gün boyunca değişiklik gösteren canlı etkinliklere katılabilirsiniz. Bu etkinliklerin sonucunda paket ve futbolcular kazanabilirsiniz.

Bir Lige Katılıp, Dünyaya Açılabilirsiniz!

FIFA Mobile Oynayış
FIFA Mobile Oynayış

FIFA Mobile serisinde bir ilk olan liglere katılabilme özelliği ile, harika bir sosyal deneyim yaşayabilirsiniz. Kendi liginizde şampiyon olmak için çabalarken, bir yandan da diğer ligler arasında düzenlenen şampiyonalarda boy gösterebilirsiniz. Düzenlenen turnuvalarda oyunun en iyisine meydan okuyarak tabloda sıralamanızı yükseltip, liderlik konumuna oturabilirsiniz.

Ayrıca bu oyunu Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza ve tabletinize de indirebilirsiniz. Eğer oyunu indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Windows Phone İndirme Butonu
Windows Phone İndirme Butonu