ASUS Zenfone 4 Serisi Ağustos Ayında Çıkabilir!

0
342
ASUS Zenfone 4 Serisi Cihazları
ASUS Zenfone 4 Serisi Cihazları
splay:block" data-ad-client="ca-pub-2558053967411374" data-ad-slot="8048416576" data-ad-format="link" data-full-width-responsive="true">

ASUS Zenfone 4 serisi cihazlar hakkındaki dedikoduları sıklıkla görmeye başladığımız şu dönemde şimdi ki duyumumuz da ise Zenfone 4 serisi cihazların Ağustos ayında tanıtılacağını işittik.

ASUS firması, Haziran ayı içerisinde düzenlenen Computex etkinliğinde yeni çıkaracağı telefonları duyurmaya bizi alıştırmıştı ama bu sefer farklı bir yol takip ediyorlar diyebiliriz. Zenfone 4 serisi telefonlar yakın tarih içerisinde çıkacağına kesin diyebilir ama şimdiye kadar seriden sadece bir adet telefona ulaşabildik. O da Zenfone 4 Max. Oysaki seriye ait 4 farklı telefonun daha üretimde olduğu düşünülüyor.

ASUS‘un Taiwan‘da bulunan merkezinden gelen haber, Zenfone 4 serisi cihazların Ağustos ayında tanıtılacağını işaret ediyor. Bu da demek oluyor ki, ASUS‘un ilk koyduğu hedeften tam 4 ay sonrası.

ASUS‘un bu ayın sonlarına doğru serinin diğer telefonlarını da açıklayacağını düşünüyoruz. Bu şekilde düşündüğümüz de Ağustos ayında bir tanıtım söz konusu olabiliyor. ASUS‘un tanıtım için belirlemiş olduğu tarih; Apple’ın iPhone 8’inin, Sony’in yeni telefonlarının, Samsung’un Galaxy Note 8’inin tanıtım tarihinden daha sonra. Bu da demek oluyor ki, yeni Zenfone 4 serisinin satışlarında düşüş yaşanabilir.