Youtube Üzerinden MP3 Nasıl İndirilir?

0
62
Youtube Üzerinden Müzik Nasıl İndirilir
Youtube Üzerinden Müzik Nasıl İndirilir

Eski zamanlara göre farklı birçok platformdan (Youtube,Spotify, b.) müzik dinleyebiliyoruz ve bunun için tabiki de internete ihtiyacımız oluyor. Bunun yanında sevdiğiniz şarkıyı WiFi yerine mobil internet(kendi internetiniz) üzerinden dinlemenin ne kadar can sıkıcı olduğunun da farkındayız. Ayın sonuna kadar yettirebilmek için 40 takla attığımız mobil internet paketleri sayesinde, Youtube veya Spotify gibi platformlardan şarkı dinlediğimizde internet paketimiz hemen bitiyor. İşte bu tarz sorunlar yaşamamak için müziği bir kez indirip, sonrasında internete gerek duymadan dinleyebiliriz.

Peki Youtube Üzerinden Müzik Nasıl İndirilir?

Herhangi bir müziği dinlemek için Youtube üzerinden bir videoya tıkladığınızı düşünelim.

Youtube URL Bölümü
Youtube URL Bölümü

Tarayıcınızın (Chrome,Firefox, vb.) üst kısmında, yani URL kısmında yukarıdaki gibi bir URL yapısının gözükecektir. Bu URL yapısının “www.” dan sonraki, “youtube.com” dan önceki bölüme “ss” yazısını ekliyoruz. Yani düzenlediğimiz URL yapısı aşağıdaki gibi oluyor.

Youtube Düzenlenmiş URL Yapısı
Youtube Düzenlenmiş URL Yapısı

Sonrasında “enter” tuşuna tıklıyoruz ve karşımıza Youtube’dan farklı bir site çıkıyor. Açılan bu site üzerinden, biraz aşağıda gözüken “SaveFrom.net Helper’ı yüklemeden bir video indirin” seçeneğine tıklıyoruz.

Youtube Üzerinden MP3 İndirmek
Youtube Üzerinden MP3 İndirmek

O seçeneğe tıkladıktan hemen sonra, biraz aşağısında farklı bir sekme açılıyor. Açılan bu sekme üzerinden “indir” butonuna tıkladığımız zaman müziğimiz indirilmeye başlanıyor ve sonuç olarak indirilmiş oluyor. 🙂

Youtube Üzerinden Müzik İndirmek
Youtube Üzerinden Müzik İndirmek