Whatsapp’ta “Mavi Tık” Olmadan Mesajlar Nasıl Okunur?

0
116
Whatsapp Mavi Tık Olmadan Mesajları Okuma
Whatsapp Mavi Tık Olmadan Mesajları Okuma

Whatsapp’da sayısız ilişkiyi sıkıntıya sokan, arkadaşların arasını açan “Mavi Tık” olayını kolayca aşabilirsiniz. Nasıl mı? İşte aşağıda!

Mavi Tık özelliğini artık bilmeyen kalmamıştır. Bu özellik birçok güzelliğe sahip olduğu gibi, birçok kötü yöne de sahip. Sayısız ilişkinin bitmesine sebep olan bu özelliği nasıl aşabileceğiniz sizlere anlatacağız. Aslında bu yöntem çok kolay, belki de biliyorsunuz ama biz bilgimizi aktaralım tabikide.

Whatsapp Mavi Tık Özelliği
Whatsapp Mavi Tık Özelliği
Whatapp’da Karşıdakine Mavi Tık Gitmeden Mesajlar Nasıl Okunur?

Karşınızdaki kişiden bir mesaj geldiği zaman bu mesajı direk olarak bildirim kısmından okuyabilirsiniz, ancak bazen uzun mesajlar veya birkaç mesaj birden gelebiliyor. Böyle olunca da mecburen bildirime tıklamanız gerekiyor. Tabiki de şimdi anlatacağımız yöntem sayesinde karşınızdaki kişiye mavi tık onayı gitmeden mesajları okuyabileceksiniz. Mobil veri ve Wi-Fi‘yi kapattığınız zaman Whatsapp‘a girip, mesajları okusanız bile karşı tarafa mavi tık bildirimi gitmeyecektir. Cevap vermek istediğiniz zaman mobil veri veya Wi-Fi’den dilediğinizi açarak cevabınızı yazabilirsiniz. Bir şekilde internete bağlandığınız anda karşı tarafa mavi tık bildirimi iletilecektir.

Not: Mesajı okuduktan sonra direk olarak internetinizi açarsanız, açtığınız anda mavi tık bildirimi karşı tarafa iletilecektir.