iOS 11 İle Ekran Görüntüleri Mükemmelleşecek!

0
46
iOS 11 Güncellemesi Detayları
iOS 11 Güncellemesi Detayları

iOS 11 güncellemesi ile kullanıcılarına birçok özellikle sunacak olan Apple, kendinden emin ve oldukça iddialı geliyor!

iOS 11 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Kullanıcılara sunulacak olan birçok yeni özelliğe tek tek göz atmaya devam ediyoruz.

iOS 11 ile Ekran Görüntülerinizi Özelleştirebilirsiniz!

iPhone ve iPad kullanıcıları için birçok yeni özellik ile birlikte gelecek olan iOS 11, konuşulmaya devam ediyor. iOS 11 ile birlikte ekran görüntülerinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

iOS 11 İle Ekran Görüntüsü Düzenleme
iOS 11 İle Ekran Görüntüsü Düzenleme

iOS 11‘de ekran görüntüsü aldığınızda, sol alt tarafta dikdörtgen şeklinde minik butonu tıkladığınızda, ekran görüntüsü üzerinde oynama yapabilmenizi sağlayacak bir panele kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu panelin sayesinde oldukça kolay be pratik bir şekilde ekran görüntüsü üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Görüntüyü kırpabilir, üzerine kalem ile imza veya yazı yazabilirsiniz. Birçok kullanıcısını mutlu eden bu özellik, Apple‘ın yakın zamanda sunacağı iOS 11 ile birlikte gelen özellikler arasında oldukça dikkat çekiyor.

iOS 11 İle Ekran Görüntüsü Düzenleme 1
iOS 11 İle Ekran Görüntüsü Düzenleme 1

Yayınlanan geliştirme sürümü ile kullanıcılarına kaliteli bir iOS deneyimi vaat eden Apple, büyük değişikliklere gideceklerini göstermişti.

Bakalım iOS 11 büyük bir çıkışla yakaladığı başarısını sürdürebilecek mi? Siz ne dersiniz?