Huawei Enjoy 7 Çin Telefon Pazarında Satışa Sunuldu!

0
41
Huawei Enjoy 7 Satışa Sunuldu!
Huawei Enjoy 7 Satışa Sunuldu!

Huawei‘nin yeni fiyat/performans telefonu olan Enjoy 7, Çin‘de piyasaya sürüldü. Bu yeni akıllı telefon özellikle tasarımı ve fiyatı ile dikkat çekiyor.

Huawei, Çin telefon pazarında Enjoy 7‘yi piyasaya sürdü. 1099 Çin Yuanı, yani 578 TL gibi bir fiyata tekabül ediyor. Kırmızı, Mavi, Siyah, Altın, Şampanya ve Pembe renkleri olmak üzere 6 renk ile satışa çıkan Enjoy 7‘nin teknik özellikleri de yeterince iyi.

Huawei Enjoy 7, iki farklı seçenek ile satışa çıktı. Birincisi 5 inç HD ekrana, 3GB RAM‘e, 32GB depolama alanına sahip olan versiyonu. İkincisi de 2GB RAM ve 16GB depolama alanına sahip olan versiyonu. Telefonun arka tarafında 13MP otomatik netleme özelliğine sahip ve LED flaş desteğine sahip bir kamera bulunuyor. Telefonun ön tarafında ise 5MP kamera bulunuyor. 3020 mAh bataryaya sahip olan telefonun bir diğer özelliği ise az pil tüketmesini sağlayan Akıllı Elektrik 5.0 teknolojisine sahip olması.

Parmak izi tarayıcısı da bulunan telefonun, tarayıcısının hızı ise 0.2 saniye gibi çok kısa bir süre. Huawei Enjoy 7‘de Huawei’nin Ultra Bellek teknolojisine de sahip. Şirketin söylediğine göre bu teknoloji arka plan belleğini sıkıştırarak kullanıcılara daha da akıcı bir deneyim sunacak.