Essential Phone Söz Verilen Tarihte Çıkmadı!

0
41
Essential Phone Hala Satışa Çıkmadı!
Essential Phone Hala Satışa Çıkmadı!

Android‘in geliştiricisi olan Andy Rubin tarafından tanıtımı yapılan Essential Phone‘un şuan satışa çıkmış olması gerekiyordu ama telefon hala nakliye aşamasında sorunlar yaşıyor.

Essential Phone, muhteşem bir tasarıma sahip olarak tanıtılmıştı. Samsung‘un sonsuz ekran adını verdiği ekranın en iyi temsilcilerinden olan ve daha önce yapılmamış olan bir şeyi yapmayı başaran bu telefon için fazlasıyla övgü dolu sözler kurabiliriz. Tabikide bu sözlerin arkasında Andy Rubin‘in telefonun tanıtımında kullandığı cümlelerden oluşan fazlasıyla başarılı konuşmanında etkisi var.

Andy Rubin yaptığı konferansta cihazı ön sipariş ile alanların 30 gün sonra telefona sahip olacağının sözünü vermişti. Bu söz tabikide birçok kullanıcının büyük bir heyecan ile telefonu satın almasını sağladı ancak, bunun üzerinden 33 gün geçmiş olmasına rağmen telefonu ön sipariş ile satın alanlar hala telefona sahip olamadılar.

Essential Phone
Essential Phone

Normal bir şekilde bu durum göz ardı edilebilir ama Rubin‘in böyle bir söz vermesinin sonunda bu durumun yaşanması kullanıcıların moralini bozdu. En azından Andy Rubin tarafından bir açıklama bekleyen kullanıcılar, hala bir açıklama yapılmadığı için sinirlenmiş durumda.

Telefonun nakliye problemini bir kenara koyarsak, telefonun ekranı ve özellikleri dahilinde sağlamlığı çok merak ediliyor. Yakın zaman içerisinde bu konuda yapılan testler dahilinde sizleri bilgilendireceğiz.