Clean Master: Telefonunuzu Güçlendirin!

0
44
Clean Master

Clean Master, Android işletim sistemi için en iyi iyileştirme araçlarındandır. 740 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmatakdır.

Clean Master, telefonunuzun performansını arttırmak adına gereksiz dosyaları, önbellek dosyalarını, gereksiz bildirimleri ve kullanılmayan belleği temizlemenize yardımcı olur. İddialarına göre dünyanın bir numaralı antivirüs motorunu kullanan Clean Master, gerçek zamanlı koruması ile birlikte kolaylıkla kullanıcısının gizliliğini koruyor ve telefonunuzu güçlendiriyor.

Android İndirme Butonu
Android İndirme Butonu

UYGULAMAYA AİT RESİMLER (Üzerine Tıklayın!)

Clean Master Özellikleri:

1. Gereksiz Dosyaları Temizleme

Telefonunuzun depolama alanını boşaltmak adına gereksiz, kalıntı olan ve önbellek dosyalarını temizler. Bu sayede telefonunuzun hızı artmış olur ve performansı iyileşir.

2. Bildirim Temizleyici

Telefonunuza gelen gereksiz bildirimleri engeller ve temizler. Gereksiz bildirimlerin telefonunuzda sıkışıklığa yol açmamasını sağlar.

3. Telefon Hızlandırma

Tek bir tuşa dokunmanız ile cihazın belleğini boşaltır.

4. Antivirüs

Clean Master’ın ücretsiz antrivirüs motoruyla telefonunuzu güvende tutabilirsiniz.  (AV-TEST tarafından 1 numaralı antivirüs motoru seçilmiştir.

Cihazınızdaki virüsleri, truva atlarını, kötü amaçlı yazılımları, güvenlik açıklarını, reklam amaçlı yazılımları ve casus yazılımları temizler. Size rahat ve ferah bir yaşam alanı sunar.

5. İşlemci Soğutucu

Telefonunuzdaki aşırı ısınmaya neden olan uygulamaları tespit ederek, onları durdurur. İşlemci kullanımını azaltır. Pil ömrünü uzatır.

6. Pil Koruyucu

Pil tasarrufu yapabilmeniz için pilin durumunu analiz eder ve çalışan uygulamaları uykuya alır. Pil koruyucuyu kullanarak, tek dokunuşla pilin ömrünü uzatabilirsiniz.

Diğer Yardımcı Özellikleri:

1. Şarj Yardımcısı -> Telefonunuzu şarj ederken haber başlıklarını ve uygulamalardan gelen mesajları size gösterir.

2. Uygulama Kilitleme -> Belirlemiş olduğunuz PIN kodunuz veya deseninizle uygulamalarınızı koruma altına alır, gizliliğinizi korur.

3. ISWIPE -> Diğer uygulama ve araçlara hızlı erişim sağlamanızı sağlar.

4. Oyun Hızlandırıcı -> Oyunlarınızı yönetebilir, oyunların hızlarını belirleyebilir, oyun deneyiminizi güçlendirir.

5. Uygulama Yöneticisi -> Uygulamalarınızı yedekliyebilir veya kaldırabilirsiniz.